Pomysł na ozdobę wielkanocną

W kwietniu uczniowie Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w konkursie „Pomysł na ozdobę wielkanocną” zorganizowanym w naszej szkole. W okresie świątecznym większość z nas przygotowuje różne wielkanocne ozdoby. Zazwyczaj są to pisanki z ciekawymi zdobieniami, zajączki, kurczaczki i wiele innych motywów, które kojarzą nam się z tym wiosennym świętem. Ozdoby takie mają przygotować nas i nasz dom na Wielkanoc, czyli wprowadzić nas w świąteczny nastrój.
Na zakończenie konkursu w dniu 12 kwietnia uczniowie zaprezentowali przygotowane przez siebie ozdoby. Wszystkie prace były ciekawe i pomysłowe, wymagały od ich twórców wiele pracy i zaangażowania. Organizatorki konkursu, wychowawczynie klasy IIIa pdp i IIIc pdp nagrodziły wyróżnieniem wszystkich uczestników „Pomysłu na ozdobę wielkanocną”.

WP_20170314_001The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name. WP_20170320_001The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name. WP_20170323_001The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name. WP_20170410_002The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name. WP_20170428_001The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name. WP_20170428_002The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.

mgr J. Pernak, mgr A. Kłosowicz-Drewniak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności