Aktywne zakończenie roku

Każdy z Was wie, że na sali gimnastycznej zawsze dużo się dzieje. Zawsze jesteśmy aktywni i nigdy nie jest nudno.

Mimo że grudzień to gorący czas przygotowań do świąt, to nie zapomnieliśmy by bawić się i ćwiczyć. Był berek Mikołaj, bieg z torbą pełną prezentów, przeciskanie przez komin. Nie zabrakło też ćwiczeń z gazetami: stąpanie po cienkim lodzie, lepienie kulek śniegu i bitwa na śnieżki. Lubimy też zajęcia z elementami muzyki, dlatego tańczyliśmy do muzyki świątecznej tj.: „Jinglle balls”, „Mikołaj jedzie samochodem”, „Z kopyta kulig rwie”, „To Mikołaj, to Mikołaj”, „Ulica Śnieżynkowa”, „Christmas time”.

Zajęcia z wychowania fizycznego o tematyce świątecznej sprawiły, że czas uciekł szybko i nadeszła przerwa świąteczna. A wraz z nią przywitaliśmy Nowy Rok 2022, w którym jak zawsze nadal będziemy aktywni.

mgr A. M. Haglauer, mgr A. Kryś

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności