APEL Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Rocznicę upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja obchodziliśmy w naszej szkole 4 maja.
Z tym trudnym tematem zmierzyli się uczniowie klas I- III pod kierunkiem pani Anny Łoniewskiej i Elżbiety Hruświckiej. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły z ogromnym entuzjazmem i z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do występu. Włożyli w to dużo wysiłku . Efekty ich pracy można było podziwiać podczas szkolnego apelu – pięknie recytowali trudne wiersze, z wielką radością śpiewali patriotyczne piosenki, a Bartek w roli Króla Stanisława przybliżył wszystkim, dlaczego dla nas Konstytucja 3 maja jest taka ważna.
Efekty ich pracy można było podziwiać podczas szkolnego apelu – pięknie recytowali trudne wiersze, z wielką radością śpiewali patriotyczne piosenki, a Bartek w roli Króla Stanisława przybliżył wszystkim, dlaczego dla nas Konstytucja 3 maja jest taka ważna.
Swoim występem najmłodsi uczniowie pokazali, że zasługują na miano Małego Patrioty.
IMG_9411 IMG_9400IMG_9404 IMG_9394 IMG_9391 IMG_9386 IMG_9382 IMG_9367 IMG_9358 IMG_9366  IMG_9350 IMG_9413

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności