„Czas Bożego Narodzenia” – konkurs na ozdobę bożonarodzeniowe

Drodzy Uczniowie!

Mamy wspaniały czas! Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! Wszyscy wtedy bardziej niż w inne dni wierzą, że świat może być pełen pokoju, życzliwości. W ciągłym życiowym zabieganiu mamy wreszcie czas, aby się zatrzymać, skupić na tym, co ważne i przeżyć ten magiczny czas z naszymi bliskimi. Wszyscy staramy się aby atmosfera w święta była wyjątkowa, sprzątamy i przyrządzamy pyszne dania, dekorujemy nasze domy. Ostatnie dni w szkole także były wyjątkowo pracowite!

W klasach możemy zaobserwować wiele pięknych prac i dekoracji Świątecznych!

„Czas Bożego Narodzenia”- tak nazywał się konkurs na ozdobę bożonarodzeniową, organizowany w Szkole Specjalnej Przysposabiającej do Pracy. Oto efekty pracy naszych uczniów:

Klasa 1 a pdp

Klasa 1 b pdp

Klasa 2 a pdp

Klasa 2 b pdp

Klasa 3 a pdp

Klasa 3 c pdp

Każda z klas otrzymała pamiątkowy dyplom za uczestnictwo w konkursie.

Opracowały: mgr J. Pernak, mgr N.M. Piosik

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności