„Dzień z życia bł. Marty Wieckiej”

W niedzielne popołudnie  31.03.2019 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Dzień z życia bł. Marty Wieckiej”. Uczestnicy wraz z opiekunami, rodzicami, katechetami zgromadzili się w kaplicy Sióstr Miłosierdzia Świętego Wincentego a Paulo w Wolsztynie. Wśród 138 uczestników z wolsztyńskich przedszkoli i szkół nie zabrakło uczniów naszej szkoły.

Uroczyste wręczenie nagród poprzedziło nabożeństwo do bł. Marty Wieckiej z ucałowaniem relikwii bł. Marty pod przewodnictwem  Księdza kapelana Romana Smółkowskiego.
Niedzielne spotkanie ubogacił montaż słowno- muzyczny o życiu błogosławionej Siostry Marty, przygotowany przez Wincentyńską Młodzież Maryjną, pod kierunkiem Siostry Natalii i Siostry Olgi.
Po części artystycznej każdy z uczestników konkursu został obdarowany przez organizatora małym upominkiem, po czym zostali wyłonieni i nagrodzeni zwycięzcy i wyróżnieni w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 
 

Gratulujemy laureatom  naszej szkoły: I miejsce w kategorii szkoła ponadpodstawowa zajęła Martyna Wruck. Wyróżnienia otrzymali: Gabriel Nowaczyk, Natalia Adamczak i Maria Wojciechowska.

Nasi uczniowie wykonali prace pod kierunkiem
mgr Joanny Weiss-Zjawin oraz mgr Alicji Chmielak.

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności