II edycja akcji „PSU NA BUDĘ”

W okresie od 12 do 20 listopada w naszej szkole organizowaliśmy zbiórkę dla bezdomnych psów przebywających w wolsztyńskim przytulisku. W tym czasie wielu uczniów przyniosło do szkoły rzeczy najbardziej potrzebne dla tych biednych zwierząt. Podobnie jak w zeszłym roku, nie zawiedliście! Przyniesione zostało bardzo dużo suchej i puszkowanej karmy, przysmaki, miski, koce, a także legowiska!

Na koniec akcji Wolontariusze Wielkoduchy podjęli wysiłek – policzyli i poważyli wszystkie artykuły.

psu na bude 2 psu na bude 1

Zebraliśmy:
– 4 koce,
– 3 legowiska,
– 5,8 kg mokrej (puszkowanej) karmy,
– 19,3kg suchej karmy,
– 2 miski,
– 300g przysmaków.

psu na bude 3

Dzięki Wam, na buzi niejednego psiaka pojawi się uśmiech!

Dziękujemy!

Szkolne Koło Wolontariatu

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności