Kolejne działania – „Laboratoria Przyszłości”

W grudniu 2022 r. w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera. Uczniowie szkoły podstawowej z zapałem wykonywali ozdoby świąteczne, przygotowywali stroje na spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz piekli pierniczki.

Korzystając ze sprzętu zakupionego w ramach programu rządowego „Laboratoria Przyszłości” uczniowie kl. 1/2a przy wsparciu pani Eli Hruświckiej wykonali strój skrzata – pomocnika Świętego Mikołaja oraz piękne choinki w prezencie dla rodziców (wykorzystali różne tkaniny i narzędzia do szycia oraz pistolet do kleju na gorąco). Podczas innych zajęć edukacji wczesnoszkolnej ci sami uczniowie upiekli pyszne pierniczki (skorzystali ze sprzętu kuchennego).

Uczennice kl. 6a włączyły się w akcję Szkolnego Koła Wolontariatu „Choinka dla Seniora” i wykonały ozdobę bożonarodzeniową, korzystając również z pistoletu do kleju na gorąco.

Gorąco zachęcam wszystkich do korzystania z zakupionego sprzętu i dzielenia się doświadczeniem w tym zakresie z innymi nauczycielami!

Oprac.: koordynator programu – Magdalena Biniak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności