Konkurs plastyczny „Bądź moją Walentynką”

Uczniowie Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 4 w Wolsztynie wzięli udział w konkursie plastycznym „Bądź moją Walentynką”. Jego celem było pobudzenie wyobraźni i aktywności twórczej oraz umożliwienie uczniom zaprezentowanie swojego talentu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 14 lutego 2023 r. Uczniowie byli oceniani w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV- VIII.

Nagrodzeni:

  • pierwsza kategoria wiekowa:

I miejsce – Karol Piskorski,

II miejsce – Magdalena Adamczak,

III miejsce – Viktoriia Lysenko,

  • druga kategoria wiekowa:

I miejsce – Antonia Lewandowska,

II miejsce – Hanna Radny,

III miejsce- Kinga Szukalska.

Gratulujemy!

Organizatorki: mgr Anna Łoniewska i mgr Agnieszka Lehmann

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności