Konsultacje nauczycieli ZSS w Wolsztynie

Nazwisko i imię nauczyciela Dzień konsultacji Godzina konsultacji
BANACZYK MAŁGORZATA wtorek, czwartek 10:30-11:30
BĄCZYK AGNIESZKA poniedziałek 10:00-12:00
BIAŁEK ANNA środa 10:00-12:00
BINIAK MAGDALENA czwartek 15:00-17:00
BUGAJ KATARZYNA środa, czwartek 9:00-10:00
BURSA ALDONA środa 10:00-12:00
CHMIELAK ALICJA czwartek 9:00-11:00
CZEPCZYŃSKA MARIA poniedziałek;
czwartek
10:30-11:30;
13:30-14:30
CZWOJDRAK BARBARA wtorek, środa 12:00-13:00
DOLATA-DECHNIK JOANNA poniedziałek, piątek 12:00-13:00
DOMAGALSKA JUSTYNA czwartek 16:00-17:00
FRANKOWSKA EWA poniedziałek 12:30-14:30
GMEREK WALDEMAR wtorek 10:00-12:00
GODULA IZABELA poniedziałek;
środa
11:30-12:30;
8:40-9:40
GRUBINSKA MARIA poniedziałek, piątek 10:00-11:00
HAGLAUER AGNIESZKA czwartek 8:00-10:00
HRUŚWICKA ELŻBIETA środa 11:00-13:00
JĄDER KATARZYNA piątek 9:00-11-00
KARPCZAK ADRIANNA środa,
czwartek
9:55-10:10;
12:35-13:20
KAŹMIERCZAK ANETA wtorek 18:00-19:00
KAŹMIERCZAK JOANNA poniedziałek 10:40-12:30
KIEREŚ AGNIESZKA wtorek 8:00-9:00
KŁOSOWICZ-DREWNIAK ANNA środa 9:00-11-00
KOTLARSKA ANNA poniedziałek;
czwartek
9:40-10:40;
8:45-9:45
KRYŚ ANNAśroda, piątek 9.00-10.00
KRYŚ PRZEMYSŁAW wtorek, czwartek 9:00-10:00
KUBACKA AGNIESZKA środa 10:00-12:00
LEHMANN AGNIESZKA wtorek 10:00-12:00
ŁONIEWSKA ANNA wtorek, czwartek 14:00-15:00
MATYSIK AGATA wtorek,
piątek
10:00-11:00;
9:00-10:00
MATYSIK ALICJA poniedziałek, czwartek 14:00-15:00
MICHALAK-MIELEWCZYK IWONA wtorek, czwartek 12:00-13:00
MONKIEWICZ EDYTA wtorek, czwartek, piątek 13:00-15:00
PECIAK TOMASZ środa 12:00-14:00
PEMPERA KAMILA poniedziałek 15:30-16:30
PERNAK JUSTYNA poniedziałek 13:30-15:30
PERZ MIROSŁAWA poniedziałek-piątek 16:00-19:00
PIETRUSZKA KATARZYNA środa 10:00-12:00
PIOSIK NATALIA poniedziałek, wtorek 9:00-10:00
POSPIECH KATARZYNA poniedziałek, wtorek 10:00-11:00
ROSIŃSKA MONIKA poniedziałek 13:30-15:30
SIWIŃSKA KAROLINA poniedziałek,
wtorek
13:15-14:14;
10:00-11:00
STACHECKA MAGDALENA wtorek;
środa;
czwartek;
piątek
10:45-11:30;
10:45-12:30;
12:35-13:20;
9:55-10:40
STEBELSKA MARTA środa 11:00-13:00
SZMYT PAULINA środa 10:00-12:00
TOMIAK BOGNA poniedziałek 16:00-17:00
TOMIAK-KRAWCZYK KAROLINA poniedziałek 10:00-12-00
WALACHOWSKA BARBARA środa 9:00-11:00
WARYCH EWA środa 14:00-16:00
WEISS MAŁGORZATA wtorek; czwartek 11:00-12:00
WEISS-ZJAWIN JOANNA środa 10:00-12:00
WILCZAK JOANNA poniedziałek;
wtorek
9:00-10:00;
10:00-11:00
WOJTKOWIAK DARIA poniedziałek 15:00-17:00
WOŹNA JULIA wtorek 10:00-14:00
ŻMUDZKA KAROLINA poniedziałek 10:00-12:00
Napisano w Aktualności