„Listopadowa słota” – konkurs pięknego czytania

17 listopada w naszej szkole odbył się konkurs pięknego czytania pod hasłem „Listopadowa słota”. W szranki stanęło 23 uczniów, którzy przed komisją konkursową odczytali przygotowane teksty. W tym roku uczestnicy zaprezentowali wyjątkowo wysoki poziom umiejętności, a wyłonienie zwycięzców okazało się dla jurorów trudnym zadaniem. Ostatecznie 24 listopada ogłoszono wyniki i wraz z dyplomami przyznano nagrody za wyróżnione miejsca oraz drobne upominki dla wszystkich uczestników.

Lista zwycięzców prezentuje się następująco:

Kategoria klas I – IV SP:

I miejsce: Alan Krakowski, klasa 2a

II miejsce: Daniel Całek, klasa 4a

Kategoria klas V – VIII SP:

I miejsce: Tobiasz Nowak, klasa 8b

II miejsce: Filip Laskowski, klasa 6a

III miejsce: Jakub Stachowiak, klasa 8b

Milena Wita, klasa 8du

Kategoria klas I – III SPDP

I miejsce: Konrad Wasiek, klasa 3cpdp

II miejsce: Hubert Wróblewicz, klasa 2apdp

III miejsce: Monika Foterek, klasa 2bpdp

Bartosz Piela, klasa 2bpdp

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za podjęcie wyzwania i udział w konkursie. Życzymy przyjemności w codziennym obcowaniu z książką, a także odwagi i sukcesów w kolejnych edycjach konkursu.

Organizatorzy: Maria Czepczyńska, Barbara Czwojdrak, Joanna Dolata-Dechnik

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności