„Mikołajkowa pocztówka” – konkurs plastyczny

Uczniowie Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 4 w Wolsztynie wzięli udział w konkursie plastycznym „Mikołajkowa pocztówka”. Jego celem było rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej uczniów, przybliżanie i zainteresowanie dzieci tradycją związaną z Bożym Narodzeniem, prezentacja talentów plastycznych artystów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 6 grudnia 2022 r. Uczniowie byli oceniani w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV- VII.

Oto nagrodzeni:

  • pierwsza kategoria wiekowa:

I miejsce – Adrian Matysiak,

II miejsce – Julia Wawrzyniak,

III miejsce – Alan Krakowski,

  • druga kategoria wiekowa:

I miejsce – Milena Wita,

II miejsce – Kamil Bąkowski,

III miejsce – Dorota Sobczak.

Gratulujemy!

mgr Agnieszka Lehmann, mgr Anna Białek

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności