Narodowe Święto Niepodległości

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

11 listopada to bardzo ważna data dla każdego Polaka. W tym dniu w 1918 r. Polska odzyskała upragnioną wolność. Jest więc to święto radosne i pełne refleksji nad bohaterską postawą naszych przodków, dzięki którym Polska wróciła na mapę Europy i świata.

Zapraszamy Was do oglądnięcia prezentacji, która przedstawia wspaniałe Wasze zaangażowanie w uczczenie Narodowego Święta Niepodległości nie tylko podczas różnych lekcji, ale również poprzez włączenie się do: akcji MEN „Szkoła pamięta”, akcji Szkolnego Koła Wolontariatu „Dziękujemy Niepodległej”, a także poprzez realizację Projektu edukacyjnego „Moja miejscowość – miejsce, w którym żyją”, gdzie swoją pracą pokazaliście jak piękna jest nasza „mała ojczyzna” i jak wiele znajduje się na niej miejsc pamięci narodowej.

Dziękujemy Wam za piękną postawę patriotyzmu!

Link do prezentacji: https://drive.google.com/file/d/1Zguo56Oh8zHkaiSQiGl7PULrNudBUd2k/view?usp=sharing

Pozdrawiamy, Panie Mirka Perz i Magda Biniak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności