„ NIEMIECKI NIE JEST MI OBCY”

Dnia 30 maja 2019 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Wolsztynie odbył się Konkurs Języka Niemieckiego „Język obcy nie jest mi obcy”. Uczniowie klas 7/8  szkoły podstawowej i kl.3 gimnazjum rozwiązywali test o krajach niemieckojęzycznych w zakresie kultury, geografii i obyczajowości. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do nauki języka niemieckiego, podniesienie ich świadomości na temat kultury, obyczajowości Niemiec i innych krajów niemieckiego obszaru językowego. Zwycięzca konkursu -Hubert Nowak z klasy 3 gimnazjum otrzymał jednostkową ocenę – celującą z języka niemieckiego. Pozostali laureaci- Dominika Frąk II miejsce i Weronika Kaiser III miejsce z klasy 3 gimnazjum- otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

   

Zwycięzcom gratulujemy!!!

organizator: mgr Agnieszka Bączyk

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności