Nauczyciele i terapeuci

O Szkole

Szkoła zajmuje się edukacją i terapią dzieci i młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Funkcjonuje od roku 1970 jako Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 4.

1 września 1999r decyzją Rady Powiatu powołany zostaje Zespół Szkół Specjalnych.

Zmiany dokonane w ostatnich latach sprawiły, że nasza placówka obejmuje obecnie edukacją oraz opieką rewalidacyjno-rehabilitacyjną uczniów w klasach:

I-VI szkoły podstawowej,
I-III gimnazjum,
I-III szkoły przysposabiającej do pracy,
w zespołach rewalidacyjno-wychowawczych,
w zespole wczesnego wspomagania rozwoju.

W celu realizacji zadań statutowych szkoła posiada odpowiednią bazę dydaktyczno-rewalidacyjno-rehabilitacyjną, między innymi: sale techniki (gospodarstwa domowego, obróbki drewna i metalu), gabinet informatyki, gabinety kinezyterapii, gabinet hydroterapii, salę rehabilitacji ruchowej, gabinet integracji sensorycznej(SI), gabinet audio-psycho-lingwistyczny (Tomatisa), pracownia EEG-Biofeedback, basen rehabilitacyjny, gabinety logopedyczne, gabinety psychologa i pedagoga, sale Snoezelen (stymulacja polisensoryczna).

NAUCZYCIELE I TERAPEUCI:

  1. Banaczyk Małgorzata
  2. Bączyk Agnieszka
  3. Białek Anna
  4. Biniak Magdalena
  5. Birk Danuta
  6. Błoszyk Magdalena
  7. Brudło Agnieszka Helena
  8. Brychcy Renata Małgorzata
  9. Bursa Aldona Ewelina
  10. Chmielak Alicja
  11. Czepczyńska Maria
  12. Czwojdrak Barbara Anna
  13. Dolata – Dechnik Joanna
  14. Domagalska Justyna
  15. Dymitrowska Karolina
  16. Fribel Marta
  17. Fudali Magdalena
  18. Gajkowska Agata Maria
  19. Gmerek Małgorzata
  20. Gmerek Waldemar
  21. Gmiąt-Piwowar Monika
  22. Godula Izabela Anna
  23. Golczak Łucja
  24. Haglauer Agnieszka Magdalena
  25. Hruświcka Elżbieta
  26. Jarosz Renata Maria
  27. Jędrzejczyk Joanna
  28. Kaźmierczak Agnieszka Joanna
  29. Kaźmierczak Joanna Patrycja
  30. Kaźmierczak Paulina
  31. Kłosowicz – Drewniak Anna Aleksandra
  32. Kozica Adrianna Anna
  33. Kryś Anna
  34. Kryś Anna
  35. Kryś Przemysław Marek
  36. Kubacka Agnieszka
  37. Lehmann Agnieszka Marta
  38. Łoniewska Anna
  39. Marciniak Katarzyna
  40. Matysik Agata Małgorzata
  41. Matysik Alicja
  42. Michalak Joanna Maria
  43. Monkiewicz Edyta Magdalena
  44. Najda Joanna
  45. Nowak Aleksandra
  46. Peciak Tomasz
  47. Pempera Kamila Agnieszka
  48. Pernak Justyna Dorota
  49. Perz Mirosława Maria
  50. Pietrzak Agata Teresa
  51. Piosik Natalia Maria
  52. Pospiech Katarzyna
  53. Springer Marta
  54. Stachecka Magdalena
  55. Stebelska Marta Joanna
  56. Strojek Martyna
  57. Strugała-Rozynek Hanna Ewa
  58. Szaferska Katarzyna
  59. Szemberg Marcelina Maria
  60. Szukała Weronika
  61. Tomiak-Krawczyk Karolina
  62. Walachowska Barbara
  63. Walczak Beata
  64. Weiss Anna
  65. Weiss Joanna
  66. Wilczak Joanna
  67. Wojcieszak Mateusz
  68. Wolnik Ewa
  69. Woźna Monika