podsumowania projektu Wolontariat z klasą

12 kwietnia pani Izabela Godula reprezentowała naszych gimnazjalistów podczas organizowanego przez Stowarzyszenie CREO z Poznania. W czasie seminarium, które odbyło się w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu przedstawiono wszystkim uczestnikom historię powstania Stowarzyszenia CREO oraz jego najważniejszych celów i dotychczasowych osiągnięć. Wielu gości miało okazję pochwalić się osiągnięciami „Wolontariatu z klasą” w ich szkołach oraz przedstawiono najważniejsze drogi rozwoju wybranych Szkolnych Klubów Wolontariatu. Podziękowano wszystkim wolontariuszom oraz przekazano pamiątkowe certyfikaty udziału w projekcie.

000000000The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.

Wolontariat z klasą

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności