Podsumowanie Szkolnego konkursu plastyczno-literackiego „Za co cenię swojego kolegę lub swoją koleżankę?”

W dniach 12-19 kwietnia br. uczniowie kl. 4-8 szkoły podstawowej, w ramach Programu edukacyjno-profilaktycznego „Między nami – kolegami”, wzięli udział w konkursie, którego głównym celem było sformułowanie tekstu będącego odpowiedzią na pytanie w tytule konkursu, a także rozwijanie kreatywności plastycznej oraz wyrażania myśli za pomocą ilustracji.

Komisja konkursowa, czyli panie: Basia Czwojdrak, Mirka Perz oraz Magda Biniak z przyjemnością zapoznały się z pracami 17 uczniów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Wasze prace zawierają wiele wartości płynących z posiadania kolegi i koleżanki. To właśnie oni chętnie służą Wam pomocą w nauce (cieszymy się, bo piszecie, że również zdalnej:); chętnie bawią się z Wami; uśmiechem witają Was każdego dnia podczas lekcji; pytają się, co u Was słychać; są dla Was mili i dobrzy; możecie na nich liczyć w trudnych sytuacjach; tęsknią za Wami…

Gratulujemy Wam takich super kolegów i koleżanek!

Prace, które najbardziej urzekły komisję konkursową, i które zostały nagrodzone dyplomem oraz drobnym upominkiem (będzie na Was czekać w szkole) należą do:

I MIEJSCE – Zuzanna Chruścicka, kl. 7a

II MIEJSCE – Adrian Żygalski, kl. 5a

III MIEJSCE – Bartosz Głuszak, kl. 8a

WYRÓŻNIENIA – Martyna Mackiewicz, kl. 5a; Tobiasz Nowak, kl. 6b; Tomasz Szyper, kl. 6b; Bartłomiej Jokś, kl. 7a

Prace będzie można zobaczyć w „Szkolnej Papudze”.

Oprac.: M. Biniak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności