RADOSNY DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka w naszej szkole obchodziliśmy w tym roku w poniedziałek 3 czerwca. Przebiegał on w rytmie wesołych animacji muzycznych i sportowych. Dzieciaki bawiły się na boisku szkolnym z chustą animacyjną, obręczami i piłkami. Puszczali gigantyczne bańki mydlane, popisywali się zręcznością i gibkością przechodząc pod liną przy akompaniamencie skocznych piosenek. Na naszej imprezie pojawił się także niespodziewany gość – Marshall z filmu „Psi Patrol”. Sympatyczna maskotka tańczyła
z uczniami i oczywiście pozowała do pamiątkowych zdjęć. Dużo śmiechu dostarczyła rywalizacja drużyn „Wilków” i „Kotów” w rozgrywkach wyścigu rzędów. Radość sprawiały też uczestnikom cukiereczki i lizaki, które w tym dniu zębów nie psuły, tylko życie umilały.

Należy wspomnieć, iż starsi uczniowie od rana spędzali beztrosko czas na stadionie miejskim. Rozgrywali tam gry zespołowe oraz konkurencje lekkoatletyczne takie, jak rzuty, skoki oraz biegi. Grupa wykonywała również pracę plastyczną na temat sportu na świeżym powietrzu. Po wyczerpującej walce delektowali się ciszą, szumem drzew i wiatru oraz… kiełbaskami z rusztu i plackiem.

Możemy śmiało uznać RADOSNY DZIEŃ DZIECKA 2024 za udany. Dzieci małe i duże, śpiewające i te, które mówić za dużo nie lubią bawiły się cudownie. I chociaż słońca nie było widać to HURRA, że nie padało.

Dziękujemy za wsparcie Radzie Rodziców oraz Stowarzyszeniu „Razem Łatwiej”.

Chodzą już słuchy, że w przyszłym roku będzie jeszcze fajniej 🙂 🙂 🙂

Pozdrawiamy Organizatorzy

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności