RADOSNY DZIEŃ DZIECKA

Hasło RADOSNY DZIEŃ DZIECKA 2023 dla uczniów szkoły podstawowej zostało zrealizowane w stu procentach. Miało być wesoło i było 🙂 Wszyscy bawili się znakomicie, nawet kadra nauczycielska. Najpierw prawa ręka – lewa noga, czyli rozgrzewka przy muzyce. Potem uczestnicy zabawy z kolorowych materiałów plastycznych tworzyli DRZEWKO MARZEŃ. Ptaszki, serduszka, koniczynki, kwiatki – na szczęście. Powstał też wielki plakat z dziećmi na kuli ziemskiej. Była kawiarenka ogrodowa, sensoryczna ścieżka zdrowia i wyprawa nad Jezioro Wolsztyńskie z grami plażowymi. Wszystko po to, by główka pracowała, rączki i nóżki działały, a brzuszek się radował. No i najważniejsze, że byliśmy RAZEM.

Dziękujemy Radzie Rodziców i Stowarzyszeniu „Razem Łatwiej” za słodkie upominki.

Opracowały: mgr Anna Łoniewska, mgr Agata Małgorzata Matysik

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności