Unihokej

Dnia 12 stycznia 2016r. dwie drużyny chłopców i jedna dziewcząt, reprezentowały naszą szkołę w Mistrzostwach Szkół Specjalnych w Unihokeju w Poznaniu.

Drużyna „A” w składzie: Jakub Weiss, Oskar Nowicki, Wiktorian Zygalski , Krystian Hantsch, Norbert Poniży, Kacper Lórch, Sławek Nobik wywalczyła III miejsce.
SAM_1983 SAM_1969
Wszystkie mecze chłopców były bardzo zacięte, a wynik często rozstrzygał się w ostatnich sekundach.

Drużyna „B” reprezentowana przez: Dawida Wittchena, Mateusza Całkę, Edka Szczecińskiego, Jakuba Konieczka, Dawida Wieczorka i Jakuba Nitschke uplasowała się na V miejscu.SAM_1982 SAM_1971 SAM_1972
Na uwagę zasługuje fakt, że chłopcy z drużyny „B”, po raz pierwszy brali udział w takiej imprezie i rozegrali dobre mecze na dużym, „prawdziwym” boisku. Z niedosytem wracali do szkoły zapowiadając rewanż na przeciwnikach za rok.

Bardzo zadowolone ze spotkania wróciły dziewczęta. Wspólny trening z zawodniczkami UKS Junior Kębłowo (które gościliśmy w listopadzie), nie poszedł na marne. Reprezentantki wykorzystały poznane umiejętności, skorzystały z uwag doświadczonych koleżanek i rozegrały trzymające do końca w napięciu mecze, pozwalające stanąć im na III stopniu podium.
SAM_1981 SAM_1974 SAM_1980

Gratulacje!

Skład drużyny dziewcząt: Magda Abramczuk, Blanka Budzyń, Blanka Laskowska, Paulina Nowak, Anastazja Sofczyńska, Kasia Bajończak, Weronika Kaiser .

Dalej doskonalimy nasze umiejętności, by w następnym roku jeszcze lepiej wypaść w klasyfikacji medalowej!

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności