UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

19 czerwca 2019r. odbyły się uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

O godzinie 8.00 uczniowie klas promocyjnych otrzymali długo wyczekiwane świadectwa,
a najlepsi świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody.

O godzinie 9.15 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 uczniów kończących szkołę podstawową, gimnazjum i szkołę przysposabiającą do pracy.

40 absolwentów otrzymało świadectwa ukończenia szkoły, a najlepsi świadectwa z wyróżnieniem, nagrody oraz dyplomy za całokształt swojej pracy. W uroczystości uczestniczył wicestarosta Pan Mariusz Silski, który wręczył Stypendia Starosty Wolsztyńskiego uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce lub wyróżnili się osiągnięciami sportowymi bądź artystycznymi.Był to czas podziękowań, wspomnień i wzruszeń… były kwiaty dla dyrekcji i zaproszonych gości oraz nauczycieli i pracowników szkoły, były upominki dla rodziców i specjalne dedykacje dla każdego…

 

Piosenką, tańcem i wierszem zakończono rok szkolny 2018/2019
wieńczący edukację w Zespole Szkół Specjalnych w Wolsztynie.

 

ABSOLWENCI 2019:

Życzymy udanych wakacji!

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności