„Z książką Ci do twarzy” – rozstrzygnięcie konkursu

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole przeprowadzony został konkurs fotograficzny „Z książką Ci do twarzy”. Celem  konkursu było: promowanie książek w środowisku szkolnym, nauka wykorzystywania narzędzi TIK, pobudzenie wyobraźni uczniów oraz ich aktywizowanie  poprzez udział w konkursach.

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu. Wśród nadesłanych zdjęć komisja w składzie pani Anna Białek, pani Marta Stebelska i pani Katarzyna Pospiech, wyłoniła zwycięzców w trzech kategoriach:

Kinga Szukalska – klasy I-IV

Antoni Materna – klasy IV-VIII

Aleksandra Milena Olszewska – klasy I-III pdp

Osobne podziękowania kierujmy do rodziców i wychowawców, którzy wsparli  uczniów w realizacji zadania konkursowego.

Oprac.: A. Białek

Kinga
Antoni
Aleksandra
Adam
Mateusz
Antonia
Bartek
Sebastian
Kamil
Hubert
Dominika
Aleksander
Daniel
Napisano w Aktualności

Opcje dostępności