Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. O godzinie 8.00 uczniowie klas promocyjnych otrzymali od wychowawców długo wyczekiwane świadectwa, a najlepsi świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody.

W szczególności ważny był to dzień dla klasy 8a – tego dnia zakończyli naukę w naszej szkole i stali się absolwentami Szkoły Podstawowej Nr 4 w Wolsztynie.

Pani Beata Walczak w imieniu Dyrekcji Szkoły oraz całego Grona Pedagogicznego pogratulowała wszystkim uczniom zdobycia świadectw ukończenia szkoły oraz życzyła szczęścia i spełnienia marzeń w dorosłym życiu oraz wymarzonym zawodzie.

Spośród 11 uczniów, aż 3 otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, dzięki bardzo dobrym wynikom w nauce.

Bartosz Głuszak, w imieniu wszystkich uczniów klasy 8a, podziękował za udzielane wsparcie, wyrozumiałość, cierpliwość, pomoc i serdeczność całemu zebranemu Gronu Pedagogicznemu oraz Dyrekcji Szkoły.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Opcje dostępności