Daj mi szansę…

Klub Olimpiad Specjalnych „Elfy Wolsztyn” w okresie od marca 2017 do marca 2018 roku uczestniczy w Projekcie „Daj mi szansę” finansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, na podstawie umowy nr ZZB/000430/BF/D z dnia 19.05.2017r. W ramach projektu odbywają się zajęcia z dwuboju i trójboju siłowego na Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wolsztynie. Uczestnictwo w zajęciach  umożliwia zawodnikom rozwijanie się w ulubionej dyscyplinie sportowej i  daje możliwość udziału w zawodach sportowych. Zajęcia podnoszą umiejętności społeczne zawodników, funkcjonowanie w życiu prywatnym, społecznym i zawodowym. Treningi wdrażają  do aktywności ruchowej, promują  zdrowy styl życia oraz rozwijają sprawność ruchową zawodników.

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności