Europejski Dzień Logopedy

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy uczniowie mogli wykonać alfabetyczną gimnastykę buzi i języka, a także zapoznać się z wierszami pt. „Zwroty grzecznościowe” i „Trzy magiczne słowa”, które miały być inspiracją do wykonania grupowego plakatu.
Do konkursu przystąpiły klasy: 1/3bu, 3a, 4a, 5a, 6a, 6bu, 8bu, 8cu, 8du. Celem konkursu plastycznego pt. „Zwroty grzecznościowe nie są mi obce” było utrwalanie zwrotów grzecznościowych, szerzenie kultury wypowiedzi, stosowanie wyrażeń w różnych sytuacjach oraz umożliwienie uczniom zaprezentowanie swojego talentu i współdziałanie w grupie. Galeria plakatów została umieszczona na szkolnym korytarzu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 14 marca 2023 r. Klasy były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV- VIII.

Nagrodzeni:

  • pierwsza kategoria wiekowa:

I miejsce – klasa 3a,

II miejsce – 1/3bu,

  • druga kategoria wiekowa:

I miejsce – 6a,

II miejsce – 4a,

III miejsce – 8cu.

GRATULUJEMY!

mgr Agnieszka Lehmann, mgr Beata Walczak, mgr Agnieszka Rycombel

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności