PLEBISCYT WSPANIAŁYCH

Już stało się zwyczajem, że co roku w naszej szkole odbywa się PLEBISCYT WSPANIAŁYCH. A co to takiego…? „Wspaniałym” jest ten, kto: systematycznie uczęszcza na zajęcia, bierze udział w różnych konkursach, zawodach sportowych, jest aktywny społecznie, troszczy się o zdrowie własne i innych, jest kulturalny, koleżeński, pomocny i można by było wymieniać i wymieniać.

A jak wybieramy tego „Wspaniałego” ? Uczniowie w swojej klasie wybierają 1 taką osobę. Komisja Plebiscytu na podstawie zaakceptowanych Kart zgłoszenia przyznaje tytuł „Wspaniały” wszystkim uczestnikom, a osobie z największą liczbą punktów tytuł „Wspaniały wśród wspaniałych”.

I tak tytuł „ Wspaniałego ” otrzymali:

  • Julia Wawrzyniak kl. 1/3 bu,
  • Julia Matysiak kl. 5a,
  • Agnieszka Pochanke kl.6a,
  • Aleksander Polak kl.6bu,
  • Martyna Mackiewicz kl.8a,
  • Kewin Ratajczak kl.8bu,
  • Kamil Bąkowski kl.8cu,
  • Szymon Lewandowski kl.2a pdp.

Natomiast tytuł „ Wspaniałej wśród wspaniałych” otrzymała Magdalena Adamczak z klasy 3a.

Gratulujemy!

oprac.: mgr Anna Kryś, mgr Agnieszka Haglauer, mgr Tomasz Peciak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności