„Laboratoria Przyszłości” w kl. 6a

W marcu br. dziewczyny z kl. 6a z chęcią włączyły się w szkolną akcję „365 dni wojny – UKRAINA WALCZY”. W tym celu wykonały zespołowo serce z niebieskich oraz żółtych plastikowych nakrętek, które sprawnie sklejały korzystając z pistoletów do kleju na gorąco.

Kinga oraz Marta bardzo lubią tworzyć za pomocą długopisu 3D różne obrazki oraz napisy. Udowodniły to wykonując elementy graficzne do plakatu na szkolny konkurs „Zwroty grzecznościowe nie są mi obce”.

Uczennice niezwykłym długopisem wykonały również ilustracje koniczynek na akcję Szkolnego Koła Wolontariatu „Koniczynka na szczęście”.

Efekty korzystania z zakupionego sprzętu w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” w kl. 6a oceńcie sami. Zapraszamy do galerii zdjęć i zachęcamy inne klasy do dzielenia się swoim doświadczeniem z LP.

Oprac.: Dziewczyny z kl. 6a z p. Magdą Biniak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności