Kartka „do” i „z” Przedszkola „Tęczowa Lokomotywa”

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy biorą udział  w programie „Razem w dorosłość”. W ramach tego projektu założono, między innymi, zadanie polegające na wykonaniu drobnych upominków i przekazanie ich dzieciom z przedszkola nr 1 w Wolsztynie. Sytuacja Pandemii w jakiej cały czas trwamy uniemożliwiła jednak realizacje tego działania w zaplanowanej formie. Wymogło to na nas zmianę planu działania. 

W grudniu 2020 roku uczniowie przesłali życzenia drogą mailową, dołączając swoje zdjęcia w świątecznym klimacie.

Otrzymaliśmy serdeczne podziękowania wraz z życzeniami i zdjęciem :

Witam!

Bardzo dziękujemy za pamięć i życzenia Mikołajkowe! Żałujemy, że nie możemy się w tym roku tradycyjnie spotkać w naszym przedszkolu. Miejmy nadzieje, że kolejne lata na to pozwolą.  Dzieciaczki  wraz z Paniami z naszego Przedszkola nr 1 serdecznie pozdrawiają i machają wszystkim z  życzeniami świątecznymi zarówno dla Dyrekcji, pracowników oraz podopiecznych placówki. Życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia i energii na co dzień!!! Oby kolejny rok był lepszy od poprzedniego. Do zobaczenia za rok.

Przedszkole nr 1 „Tęczowa Lokomotywa”

Pozdrawiam serdecznie Joanna Telesz

Bardzo Dziękujemy!!! Do zobaczenia za rok!!!

Opracowała J. Pernak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności