Bezpieczne ferie zimowe!

Drodzy Uczniowie, zaraz po świętach Bożego Narodzenia czekają Was ferie zimowe.

Po wytężonej pracy umysłowej życzymy Wam dużo odpoczynku, beztroskiej zabawy i wielu pozytywnych wrażeń. Spędzajcie czas wesoło i bezpiecznie! Odpocznijcie od komputerów, telefonów i innych multimedialnych urządzeń.  Bawcie się wspólnie z bliskimi, chodźcie na spacery, grajcie w gry planszowe, rozmawiajcie i uśmiechajcie się. Pamiętajcie koniecznie o zasadach bezpieczeństwa w czasie pandemii. Nie gromadźcie się w dużych skupiskach ludzi. Noście maseczki w miejscach publicznych. Zachowujcie dystans społeczny. Bardzo często myjcie ręce.

Życzymy Wam również, aby ferie przywitały Was odrobiną, a może dużą ilością śniegu. Pamiętajcie, że udana zabawa na śniegu także wymaga zachowania zasad bezpieczeństwa. Zapoznajcie się z pracą Przemka z kl. 6b, który znakomicie przedstawił, co można robić, a czego nie podczas zimowych zabaw. Notatki Krzysia i Mikołaja z kl. 6a także świadczą o tym, że podczas lekcji przypomnieliście sobie zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Przeczytajcie również przepis na udane ferie!

smart
smart

Serdecznie Was pozdrawiamy i życzymy Wam oraz Waszym bliskim dużo zdrowia!

Dyrekcja oraz Nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Wolsztynie      

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności