„Pisanki, kraszanki, jajka malowane”

Jak co roku uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w konkursie „Pisanki, kraszanki, jajka malowane”, który jest organizowany przez SOSW w Zbąszyniu.
W dniu 6 kwietnia uczniowie klasy III apdp razem z Iwoną Anną Przybyłą i Hubertem Bajonem z  klasy gimnazjalnej, jako przedstawiciele naszej szkoły, pojechali do Zbąszynia na podsumowanie tego wydarzenia. Prowadząca uroczystość poinformowała nas, że w tym roku na konkurs zostało przysłanych rekordowo dużo prac. Jajek w różnej ciekawej, często zabawnej i zaskakującej formie było ponad 220 sztuk! Wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia i drobne upominki. Mieliśmy okazję wykonać w grupach koszyczek wielkanocny, który miał nas przygotować do zbliżających się świąt. Organizatorzy poczęstowali uczestników przepyszną drożdżówką, mogliśmy także obejrzeć występ zespołu Cheerleaderek.
Podziwiając wszystkie prace poczuliśmy, że Wielkanoc jest już blisko!

WP_20170406_001

Opracowała mgr Justyna Pernak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności