PRZEDSTAWIENIE „TRZY MAGICZNE SŁOWA”

Dnia 3 czerwca 2019 roku nasi uczniowie wraz z opiekunami wybrali się do Wolsztyńskiego Domu Kultury, by obejrzeć przedstawienie pt: „Trzy magiczne słowa”. Przedstawienie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród dzieci. Opowiadało  o młodym księciu, który podczas wędrówki do swojej cioci poznaje czym jest bieda, głód, niedostatek. Jego wędrówka i przygody sprawiły, że z leniwego i źle wychowanego księcia staje się mądrym i sprawiedliwym władcą. Aktorzy swoją grą aktorską doprowadzili do wielu śmiesznych i zabawnych sytuacji angażując dzieci w przedstawienie.  Zabawna historia młodego księcia uświadomiła nam wszystkim, iż używając trzech magicznych słów: proszę, dziękuję, przepraszam  oraz bycie grzecznym wobec innych osób możemy wiele w życiu osiągnąć.

 
 

Aktorów z Teatru Herbi z okazji Dnia Dziecka zaprosiło Stowarzyszenie Razem Łatwiej działające w naszej szkole.

 opracowała Agata Małgorzata Matysik

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności