Wspólnie świętujemy 11 listopada!

Serdecznie zapraszamy Was do obejrzenia relacji z obchodów 11 listopadaNarodowego Święta Niepodległości w naszej szkole. Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie w powstanie filmu: przygotowanie recytacji wierszy, odczytanie tekstów oraz odśpiewanie pieśni patriotycznych, wykonanie pięknych prac plastycznych oraz innych form pracy, które nawiązują do radosnego wydarzenia, jakim jest 11 listopada 1918 r. – odzyskanie przez Polskę niepodległości. Nauczycielom dziękujemy za niezwykłe zaangażowanie się w powstanie galerii prac świadczących o rozwijaniu poczucia przynależności narodowej wśród wychowanków.

Link do filmu: OBCHODY 11 LISTOPADA W NASZEJ SZKOLE

Oprac.: M. Biniak, M. Perz, T. Peciak, J. Domagalska

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności