XVI Regionalny Mityng w Dwuboju i Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych Wolsztyn 2018.

Dnia 22.03.2018 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Specjalnych w Wolsztynie odbył się XVI Regionalny Mityng w Dwuboju i Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych Wolsztyn 2018. Celem imprezy było podsumowanie efektów szkoleniowych uzyskanych w trakcie całorocznych treningów, popularyzacja w/w dyscypliny wśród osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz rozpowszechnianie idei Olimpiad Specjalnych w powiecie wolsztyńskim. Zawody otworzył dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wolsztynie, pan Paweł Gmerek. Organizatorem zawodów był Klub Olimpiad Specjalnych „Elfy Wolsztyn” przy wsparciu Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Wielkopolskie Poznań. W zawodach uczestniczyło 24 zawodników z poszczególnych sekcji: KOS „ Sami Swoi ” Rydzyna, KOS „ Piecewo Jastrowie”, KOS „ Elfy Grodzisk Wielkopolski”, KOS „Elfy Wolsztyn”.

  
  

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności