„ Jestem aktywny, jestem FIT ”

Dnia 21.03.2018 r. uczniowie klas I – III Przysposabiających do Pracy wzięli udział w zajęciach ruchowych pt. „Wiosną w ruch ” w ramach realizowanego programu edukacyjno – profilaktycznego „ Jestem aktywny, jestem FIT ”. W dniu 21 marca obchodzimy „ Pierwszy dzień wiosny ”, stąd założeniem naszym było pożegnać zimę, a przywitać wiosnę w sposób aktywny. Na początku wykonaliśmy ćwiczenia koordynacyjne w rytm muzyki. Kolejnym zadaniem wspólnego treningu były ćwiczenia wzmacniające z obciążeniem. Jako ciężarki posłużyły nam butelki z wodą. Na koniec nie mogło zabraknąć uspokojenia i wyciszenia, stąd zajęcia  zakończyliśmy ćwiczeniami rozluźniającymi. Nie było łatwo. Możemy jednak stwierdzić, że wiosnę przywitaliśmy z pewnością w sposób AKTYWNY I WESOŁY. 🙂

Uczniowie klas I – III Przysposabiających do Pracy wzięli udział również w spotkaniu z panią psycholog w ramach realizowanego programu edukacyjno – profilaktycznego „ Jestem aktywny, jestem FIT ”. Tematem wspólnych zajęć było.:„ Jak radzić sobie z negatywnymi emocjami ”, a pogadankę przeprowadziła mgr Karolina Dymitrowska.

   

opracowała mgr Anna Kryś

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności