XVII Regionalny Mityng w Dwuboju i Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych Wolsztyn 2019.

Dnia 28 marca 2019 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Specjalnych w Wolsztynie odbył się XVII Regionalny Mityng w Dwuboju i Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych Wolsztyn 2019. W mityngu wzięło udział 22 zawodników z regionu wielkopolskiego tj. KOS Piecewo Jastrowie, KOS Sami Swoi Rydzyna i KOS Elfy Wolsztyn. Część sportowa zawodów rozpoczęła się od konkurencji wyciskania na ławeczce leżąc, następnie martwy ciąg i przysiad. Podczas każdej konkurencji zawodnik miał możliwość zaprezentować swoje umiejętności w trzech próbach. Zawody otworzył starosta wolsztyński pan Jacek Skrobisz. Organizatorem zawodów był Klub Olimpiad Specjalnych „Elfy Wolsztyn” przy wsparciu Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Wielkopolskie Poznań.


Napisano w Aktualności

Opcje dostępności