Drzwi otwarte w ZSZ w Wolsztynie

5 kwietnia br. nasi uczniowie z klas: ósmej szkoły podstawowej i trzeciej gimnazjum uczestniczyli w imprezie przygotowanej przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych w Wolsztynie, pt: Drzwi Otwarte w ZSZ w Wolsztynie.

    

Uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. Organizatorzy przygotowali dla nich ciekawe prezentacje, quizy, pokazy i niespodzianki. W szkole czekały na uczniów pracownie otwarte do zwiedzania, dzięki którym mogli zaspokoić swoją ciekawość na temat interesującego ich kierunku nauki. Nasi uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił w zawodzie murarz.

 
Udział w Dniach Otwartych umożliwił uczniom przełamanie pierwszego stresu związanego z nową placówką oraz pomógł w podjęciu decyzji związanej z dalszym kształceniem.

  

Dziękujemy Organizatorom
za możliwość uczestniczenia w tej imprezie edukacyno- rozrywkowej.

 Uczniowie kl. 8s.p. i 3g.
z wychowawcami

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności