DZIEŃ TAŃCA

„ Do tańca nie potrzeba pióra ani pędzla. Niezbędny jest tylko jeden instrument – ludzkie ciało. Każdy jego ruch jest przepojony tańcem. Ruszać się – to znaczy tańczyć ”
Preah Bat Samdech Preah Boromneath Norodom Sihamoni, King of Cambodia

Dnia 29 maja odbył się  Dzień Tańca w naszej szkole. Zajęcia miały na celu: integracja uczniów z różnych zespołów klasowych, rozwijanie sprawności psychofizycznej, zachęcenie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach poprzez taniec oraz wykorzystanie narzędzi TIK na zajęciach wychowaania fizycznego. Co godzinę na sali gimnastycznej spotykały się wybrane zespoły klasowe, po to by wspólnie bawić się i tańczyć. Było miło, sympatycznie, radośnie, tanecznie i … głośno.

Dziękuję uczniom i nauczycielom za aktywny udział, uśmiechy, wspólną zabawę, taniec i mile spędzony czas.

opracowała mgr Anna Kryś

 

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności