Na majowej łące – spotkanie integracyjne.

12 maja 2023 roku uczniowie klas Iau i Icu/IIIcu szkoły podstawowej uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym z uczniami klasy 0 Szkoły Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Wolsztynie. Spotkanie odbyło się w Parku Miejskim w Wolsztynie i miało charakter sportowy. Celem zajęć była integracja uczniów, stwarzanie warunków do aktywnego wypoczynku, czerpanie radości i wyrzucenie złych emocji poprzez zabawę, jak również usprawnianie fizyczne. Wszyscy uczestnicy spotkania zamienili się w stworzenia, które przebywają na majowej łące: motylki, biedronki, pszczółki i żabki. Mieli możliwość pokonania różnorodnych torów przeszkód, jak również uczestniczyć w zabawach tanecznych. Do szkoły wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

mgr Joanna Maria Glapa, mgr Anna Kryś

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności