Nowy portret Szkolnej Papugi

Niepisana tradycja naszej szkoły głosi, że autor portretu Szkolnej Papugi – wizerunku zamieszczonego na okładce gazetki wydawanej przez Samorząd Uczniowski – jest uczniem, a jeśli kończy edukację w naszej placówce to zostaje ogłoszony konkurs. Tak stało się w tym roku szkolnym, bo Hubert Bajon jest już absolwentem.

We wrześniu Redakcja gazetki rozpowszechniła informację o konkursie na „Nowy portret Szkolnej Papugi”. Wpłynęło wiele ciekawych i kolorowych portretów papug, za które bardzo dziękujemy.

Komisja konkursowa, w składzie panie: Anna Białek – opiekun gazetki, Marta Stebelska i Katarzyna Pospiech – przedstawicielki Rady Pedagogicznej, po emocjonującej naradzie wybrały zwycięską pracę, której autorem jest Przemysław Lisek z klasy 7.

Gratulujemy Przemkowi!

mgr Anna Białek – opiekun gazetki

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności