Podsumowanie konkursu plastycznego „Wiosenny kwiat”

W dniu 28 kwietnia 2023 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wiosenny kwiat”. Zadanie uczestników polegało na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką w określonym formacie. Do organizatorów wpłynęło wiele ciekawych, estetycznie i z ogromną kreatywnością wykonanych prac przedstawiających wiosenne kwiaty. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy z wyróżnieniem oraz upominki.

Oto lista naszych laureatów: Zuzanna Teresa Łabuzińska, Antoni Bandel, Mateusz Kawala, Aleksander Polak, Andrzej Adam Krysztofiak, Adam Jędrzychowski, Julia Chruszcz, Krzysztof Götz, Antoni Materna, Nikodem Durek, Oskar Kulas, Jagoda Magdalena Kędzierska, Julia Kędzierska, Kamil Bąkowski, Mateusz Dariusz Fornalski, Sebastian Halasz.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opracowały: Małgorzata Banaczyk i Joanna Kaźmierczak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności