Serduszko dla każdego!

Nasze Szkolne Koło Wolontariatu zawsze zachęca do obdarowywania innych uśmiechem, dobrym uczynkiem, ciepłym gestem i życzliwością.

Dzień 14 lutego, czyli Walentynki dla wolontariuszy był okazją, aby sprawić, by w naszej szkole w szczególny sposób zapanowała atmosfera pełna pozytywnych uczuć i emocji. Wolontariusze jeszcze przed feriami zimowymi przygotowali serduszka dla całej społeczności szkolnej, zaś w same Walentynki Jakub oraz Antosia odwiedzili klasy i rozdali kolegom, koleżankom, opiekunom, nauczycielom, dyrekcji oraz innym pracownikom szkoły serduszka oraz słodkie cukierki. Wszystko po to, aby wywołać na twarzach „szkolnej rodziny” uśmiech i pokazać, że MY – WOLONTARIUSZE CIESZYMY SIĘ, ŻE JESTEŚCIE!

Na korytarzu szkolnym powstała gazetka, która promowała miłe uczucia i zachowania w szkole i nie tylko.

Życzmy wszystkim, aby okazywać sobie miłe gesty i pozytywne uczucia nie tylko 14 lutego, ale przez cały rok.

Oprac.: Jakub Stachowiak, Antosia Krawczyk przy wsparciu p. Magda Biniak i p. Moniki Rosińskiej

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności