Spotkanie wigilijne w klasie 6bu

Świąteczna atmosfera na dobre zagościła w naszej szkole. Wszędzie piękne dekoracje, ubrane choinki. Słychać kolędy. W takich okolicznościach odbywają się wigilijne spotkania klasowe.

19 grudnia 2022 r. przy słodkim poczęstunku spotkali się uczniowie z klasy 6bu z wychowawczynią. Choć potraw na stole nie było dwanaście, to zagościła bardzo świąteczna atmosfera. Uczniowie elegancko ubrani, z uśmiechem na twarzy zerkali pod choinkę. Nie zabrakło dzielenia się opłatkiem, składania życzeń, śpiewania kolęd. Podczas swobodnych rozmów przewijał się temat przygotowań do świąt. Wszyscy deklarowali, że pomagają rodzicom i dziadkom. Oczywiście poruszono też temat niedzielnego finału mistrzostw świata w piłce nożnej, uczniowie całymi rodzinami oglądali mecz i większość cieszyła się z wygranej Argentyny.

Na koniec rozwiana została niepewność, co też Gwiazdor zostawił pod choinką. Ale nie było tak łatwo, żeby otrzymać prezent, każdy musiał wykonać zadanie sprawnościowe, m.in. podskoki na jednej nodze, obroty wokół własnej osi lub przysiady. Wszyscy świetnie sobie poradzili.

Dziękujemy rodzicom za wsparcie Gwiazdora, który zostawił prezenty pod choinką!

Oprac.: mgr Anna Białek

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności