WALENTYNKI NA SPORTOWO

Dzień 14 lutego znany jest każdemu z nas. Wszyscy kojarzą go z Walentynkami, czyli Dniem Zakochanych. Wiemy, że w dniu tym obdarowujemy, w inny sposób niż na co dzień, słodkimi upominkami osoby, które są dla nas ważne. W dniu tym dominuje kolor czerwony. Wokół nas widać czerwone serduszka, czerwone balony, czerwony ubiór czy też inne czerwone gadżety. I z tej okazji w dniu tym na sali gimnastycznej też przeważała czerwień. Uczniowie bardzo lubią ćwiczenia fizyczne i różne rodzaje aktywności fizycznej. Sprawia im to dużo radości. Jednak w Walentynki było wyjątkowo. Wszyscy, jak zawsze, z dużym zaangażowaniem wykonywali wszystkie zadania ruchowe, a dominacja na sali czerwonego koloru, nadała dodatkowej energii i siły. Dzień 14 lutego – Walentynki utwierdziły wszystkich, że aktywność fizyczna jest zawsze obecna w sercach naszych uczniów.


opracowały: mgr A. Kryś, mgr A.M. Haglauer

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności