„ Gimnastyka śródlekcyjna ”

Dnia 11.12.2019 r. uczniowie klas I – III Przysposabiających do Pracy spotkali się na sali gimnastycznej, by uczestniczyć w zajęciach realizowanych w ramach projektu edukacyjnego „ Gimnastyka śródlekcyjna.” W pierwszej kolejności wspólnie omówiliśmy zestaw ćwiczeń do wykonywania w miesiącu grudniu i styczniu. Następnie uczniowie obejrzeli filmy ze swoim udziałem, na których prezentowali, jak prawidłowo wykonać zadania ruchowe. W dalszej części spotkania wykonaliśmy wszystkie ćwiczenia przeznaczone na miesiąc grudzień i styczeń. Grudzień to czas przygotowań do zbliżających się świąt, stąd na koniec wykonaliśmy improwizacje ruchowe do muzyki świątecznej. Było miło, wesoło i aktywnie.

 

ZESTAW ĆWICZEŃ Z GIMNASTYKI ŚRÓDLEKCYJNEJ

Miesiąc: GRUDZIEŃ, STYCZEŃ

 ZESTAW ĆWICZEŃ Z GIMNASTYKI ŚRÓDLEKCYJNEJ

opracowała mgr Anna Kryś

 

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności