Podsumowanie akcji SKW „Pomocna dłoń”

W kwietniu br. Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło w naszej szkole akcję pod hasłem „Pomocna dłoń”. Celem akcji było wyrażenie w ciekawy sposób podziękowań swojemu koledze lub koleżance oraz wzmacnianie życzliwej atmosfery między uczniami. Do biblioteki szkolnej trafiło bardzo dużo odrysowanych na papierze Waszych dłoni z pięknymi, wartościowymi podziękowaniami dla Waszych kolegów i koleżanek. Dziękowaliście rówieśnikom za: uśmiech, pomoc, dobre słowo, pożyczenie kredek, długopisu czy kleju, towarzystwo, rozmowę, pocieszanie w trudnych chwilach, obecność, za to, że siedzicie razem w ławce, humor i wiele innych gestów życzliwości oraz dobroci.

Wasze „pomocne dłonie” stworzyły prawdziwy „bukiet” podziękowań, który można zobaczyć w gablocie obok sali nr 36.

Pamiętajcie! Słowo DZIĘKUJĘ wiele znaczy, jest tym magicznym, ważnym i cenionym. Używajcie go jak najczęściej!

Oprac.: Magdalena Biniak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności