SZKOLNA SZLACHETNA PACZKA

Zbiórka artykułów do Szkolnej Szlachetnej Paczki dobiegła końca. Wolontariusze z opiekunami zliczyli wszystkie zebrane dary, posegregowali produkty, popakowali w paczki, które wcześniej ozdobili świątecznymi motywami i przygotowali życzenia.

Wspólnie zebraliśmy 98,34 kg i 19,3 l produktów spożywczych i środków czystości.

18 grudnia 2017 r. pani Anna Białek wraz z wolontariuszami przekazały 11 paczek dla wybranych rodzin uczniów naszej szkoły. Mamy nadzieję, że dzięki Szkolnej Świątecznej Paczce święta będą radośniejsze.

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w zbiórkę!!!

Życzymy wszystkim zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Szkolne Koło Wolontariatu
Wolontariusze z Klasą i Wielkoduchy wraz z opiekunami

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności