„ Tańczę, bo lubię”

A my nadal… tańczymy 🙂 realizując program edukacyjno – wychowawczy „ Tańczę, bo lubię ”.

Miesiąc listopad upłynął nam bardzo szybko, gdyż był to czas gdzie bawiliśmy się do muzyki Klanzy. Uczyliśmy się współpracować w parze, a także wykonywać proste improwizacje ruchowe w dwóch kołach. A ponieważ, co znane to sprawia najlepszą frajdę, wróciliśmy do zabaw z dzieciństwa tj. stary niedźwiedź czy ojciec Wirgiliusz.

Grudzień upłynął nam w klimacie już zimowym, pełnym śniegu, jazdy na sankach i na nartach.  Mogliśmy również porzucać się śnieżkami, przygotować zabawki w „ fabryce Mikołaja ”,czy pobawić się w kulig. A ponieważ nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, ostatnie zajęcia w grudniu miały charakter bardziej świąteczny. Bawiliśmy się i wykonywaliśmy improwizacje ruchowe do piosenek świątecznych. 

Opracowała: mgr Anna Kryś

Napisano w Aktualności