BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to miły, szalony, pełny wrażeń, kolorów i dźwięków czas. Jest to tradycja lubiana nie tylko przez dorosłych, ale też dzieci. Z tego powodu, 30 stycznia 2024r. w naszej szkole odbyła się impreza karnawałowa, a sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Uczniowie przebrani byli za ulubione postacie fantastyczne, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, policjantów, strażaków, kowbojów. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. W trakcie zabawy podsumowaliśmy także konkurs Moja ulubiona postać fantastyczna”, oto zwycięzcy:

I kategoria:

1.Bartosz Przybyła

2.Marcel Tomiak

3.Zuzanna Łabuzińska

II kategoria:

1.Aleksandra Olszewska

2.Michał Łęgowski

3.Kondrad Wasiek

Podczas pląsów było bardzo kolorowo, a uśmiech nie znikał z twarzy uczniów. Dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności