„Czas Bożego Narodzenia”- konkurs na ozdobę bożonarodzeniową

Czas Bożego Narodzenia”- to konkurs na ozdobę bożonarodzeniową. Jest organizowany w Szkole Specjalnej Przysposabiającej do Pracy już kolejny raz. Uczniowie razem ze swoimi nauczycielami w ramach zajęć kształtujących kreatywność wykonali wiele ciekawych i ślicznych ozdób na zbliżające się święta.

Okres Adwentu jest pełen zajęć, które mają nas przygotować na ten ważny dla naszych rodzin czas. Wszyscy staramy się aby atmosfera w te święta była wyjątkowa, sprzątamy, przyrządzamy tradycyjne bożonarodzeniowe dania, ubieramy choinkę. Mniejsze dekoracje takie jak ozdoby bożonarodzeniowe są również ważne. Jest to element, który dyskretnie wprowadza nas w ten wyjątkowy nastrój świąteczny.

Uczniowie klas przysposabiających do pracy wykonali bardzo dużo, różnych ozdób bożonarodzeniowych. Miedzy innymi są to ciekawe ozdoby choinkowe, aniołki, wieńce na drzwi i różnego rodzaju gwiazdy.

Oto efekt pracy naszych uczniów:

Opracowała: mgr J. Pernak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności