EGZAMIN GIMNAZJALNY – 2017

W dniach 19-21 kwietnia 2017 roku, jedenastu uczniów naszego Gimnazjum przystąpiło do egzaminu gimnazjalnego. Uczniowie na miarę swoich możliwości, przygotowali się do wszystkich części egzaminu. Przez trzy dni uczniowie mieli okazję wykazać się zdobytą w czasie nauki wiedzą i umiejętnościami. W pierwszym dniu egzaminu gimnazjaliści zmierzyli się testem z zakresu historii, wiedzy o społeczeństwie oraz języka polskiego.
W drugim dniu gimnazjaliści rozwiązywali testy z zakresu przedmiotów przyrodniczych tj. biologii, chemii, fizyki, geografii oraz z matematyki. W ostatnim dniu egzaminu gimnazjaliści zmierzyli się z testem z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Dobry humor nie opuszczał nikogo, a uśmiech i zadowolenie po egzaminach nakazują z optymizmem patrzeć w przyszłość.

IMG_9980 IMG_9982 IMG_9999 (2)

wychowawca klasy 3g: mgr Przemysław Marek Kryś

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności