„Jesteś tym, co jesz” – konkurs

Od 29 kwietnia do 3 maja 2020 roku wszyscy uczniowie klas 7 i 8 mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie „Jesteś tym, co jesz” poprzez wypełnienie zadań i pytań konkursowych na stronie internetowej podanej przez organizatora konkursu, panią Izę Godulę. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia oraz zdrowego odżywiania się przez młodzież szkolną w ramach programu edukacyjno-profilaktycznego „Trzymaj formę”.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie wykazali się bardzo dobrą wiedzą na temat zdrowego odżywiania się oraz podejmowania aktywności fizycznej, aby utrzymać swoje zdrowie i tym samym także dobre samopoczucie.

Oto wyniki:

I miejsce:

Agata Jędrzejczak

Kacper Kiełbasa

II miejsce:

Wiktoria Ceglarek

III miejsce:

Daria Kamińska

Kacper Pacyna

Ponadto przyznano także wyróżnienia:

Dawid Leśnik

Oliwia Piotrowska

Weronika Fornalska

Longina Piasecka

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drogą elektroniczną dyplomy
za pośrednictwem zdalnych narzędzi.

Dziękujemy za udział w konkursie!

Organizator – I. Godula

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności